فروش انواع موتور سیکلت برقی ایرانی به قیمت کارخانه

فروش انواع موتور سیکلت برقی ایرانی به قیمت کارخانه توسط شرکت تولیدی صنعتی بهساز موتور دیار نون انجام می شود. شما می توانید بهترین انواع موتور سیکلت، اسکوتر و دوچرخه برقی را با ارزان ترین قیمت در اختیار داشته باشید.

مزایای خرید موتور سیکلت برقی

مزایای خرید موتور سیکلت برقی

در زیر نگاهی خواهیم داشت به برخی از مزایایی که منطقی بودن خرید موتور سیکلت های برقی را نسبت به موتور سیکلت های بنزینی نشان می دهد:

 • کاهش آلودگی هوا: اولین و مهمترین مزیت استفاده از موتورهای برقی کاهش چشمگیر آلودگی هوا می باشد که تاثیر مستقیم در سلامت فرد و جامعه دارد.
 • بازدهی بالای موتور سیکلت های برقی: موتور الکتریکی، بخش مرکزی موتورسیکلت برقی است. موتورهای الکتریکی جزو پربازده‌ترین ابزار مکانیکی هستند که تا به امروز شناخته‌شده است.
  انرژی با راندمانی در حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد توسط این موتور به چرخ‌ها منتقل می‌شود درصورتی‌که برای موتورهای بنزینی این مقدار در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد است.
 • هزینه های نگهداری پایین: عدم نیاز به تعویض روغن , تعمیر و سرویس کاربرات , انژکتور و دیگر بخش های پر استحلاک که در موتور های بنزینی وجود دارد یکی دیگر از بزرگ ترین مزایای موتورهای برقی به شمار می آید.
 • سوخت ارزان و پاک: یکی از رایج ترین روش های جایگزینی وسایل نقلیه با مصرف سوخت فسیلی، استفاده از موتورسیکلت های برقی است.
  موتورسیکلت های برقی با استفاده از انرژی برق حرکت می‌کنند و هیچگونه آلاینده ای تولید نمی کنند.
 •  کاهش آلودگی صوتی: ازجمله مزایای موتورسیکلت‌های برقی این است که آلودگی‌های صوتی را به‌شدت کاهش می‌دهد؛
  این در حالی است که در حال حاضر سهم موتورسیکلت‌های بنزینی از آلودگی صوتی ۵۰ درصد است.
 • ایمنی بیشتر موتورسیکلت‌های برقی: عده‌ای سرعت پایین موتورسیکلت‌های برقی را به‌عنوان فرصت در نظر می‌گیرند و بر ایمن‌تر شدن سفرهای شهری با استفاده از موتورسیکلت‌های برقی تأکید می‌کنند.

انواع موتور سیکلت برقی

انواع موتور سیکلت برقی

اگر به سیر تکامل بشر از انسان های اولیه و گونه های ابتدایی بشر تا به امروز نگاهی اجمالی بیاندازیم.
به سهولت به پیشرفت چشمگیر بشر و ولع بی انتهای این موجود دو پا برای در اختیار گرفتن تمام منابع انرژی از خاک تا برق و تمام امکانات حمل نقل از دوچرخه تا انواع موتور سیکلت اتومبیل و هواپیما و از قایق تا کشتی های غول پیکر پی خواهیم برد.

نسل بشر از زمان پیدایش بر روی زمین برای در اختیار گرفتن منابع انرژی که در گذشته های دور نیروی کار ارزان ( مانند برده داری ) ، منابع غذایی و نیز منابع طبیعی ( مانند جنگل ، رودخانه، خاک حاصل خیز و …) بوده است.
تا به امروز که نفت ، گاز، و حتی عناصر چهارگانه (آب ، خاک، باد و آتش است) و یا انواع انرژی های پاک مانند انرژی خورشیدی و تبدیل آن ها به برق است.
مدام در تلاش و کند و کاو بوده و هست و در این مسیر با تلاش برای تصاحب کشورهای دیگر چه از طریق نظامی و یا حتی استثمار برای دستیابی به انرژی بیشتر و قدرت بی انتها و به حرکت در آوردن موتور های برق در صنایع و …. از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده است.

اکتشاف برق و ساخت وسایل نقلیه برقی

بعد از گذشت قرن ها و پیدایش نفت ، گاز و سایر منابع انرژی و استفاده بی رویه از این منابع بشر شاهد این بود که لطمات جبران ناپذیری به محیط زیست پیرامون خود وارد آورده است.
و متوجه این موضوع شد که  ادامه استفاده از این منابع انرژی به همان شکل پیشین ادامه بقا در کره زمین را سخت خواهد کرد.
و باعث خواهد شد تا نسل انسان در زمین در خطر نابودی قرار گیرد.
لذا با دستیابی به علوم جدید و پیشرفت دانشمندان در زمینه های گوناگون علمی بشر متمدن امروزی به فکر استفاده از برق در حمل و نقل و صنایع افتاد.
به این گونه که تمام منابع انرژی ابتدا به برق و پس از آن برای مصرف در مصارف گوناگون خانگی ، تجاری و یا صنعتی و حتی در سال های اخیر برای حمل نقل نیز به مصرف کننده نهایی رسانده شود.

تولید انواع دوچرخه برقی و موتور سیکلت برقی

تولید انواع دوچرخه برقی و موتور سیکلت برقی

از اولین تلاش های انسان برای ترکیب دوچرخه و برق می توان به همین چند دهه پیش و افزودن مولدهای کوچک برق به دوچرخه های شهری اشاره کرد.
که با اتصال به چرخ عقب دوچرخه انرژی مکانیکی را به انرژی برق مورد نیاز برای روشن شدن چراغ تعبیه شده بر روی دوچرخه را تامین می کرد.
اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید موتورهای الکتریکی قدرتمند و نیز باتری هایی با توان بالا و حجم کم موتور سیکلت برقی تولید شده که در رقابت با موتور سیکلت های بنزینی و در تلاش برای تصاحب بازار است.

موتور برقی اسکوتر برقی دوچرخه برقی

موتور برقی اسکوتر برقی دوچرخه برقی

هر کدام از موتور برقی ، اسکوتر برقی ، دوچرخه برقی را که خریداری کنید به سادگی با اتصال به برق شهری شارژ و آماده حرکت می شوند.
و پس از پیمایش مشخصی نیاز به شارژ مجدد خواهند داشت،
مانند پر کردن باک سوخت در وسایل نقلیه با سوخت های فسیلی.

فروش انواع موتور سیکلت برقی ایرانی به قیمت کارخانه

فروش انواع موتور سیکلت برقی ایرانی به قیمت کارخانه

فروش انواع موتور سیکلت برقی ایرانی به قیمت کارخانه توسط شرکت بهساز موتور انجام می شود.
با توجه به اینکه از ورود موتور های برقی به ایران مدت کوتاهی می گذرد.
مطمئنا تعداد زیادی از شما عزیزان اطلاعات زیادی در مورد چگونگی عملکرد موتور های برقی و اجزای تشکیل دهنده آن ها ندارید.
از این رو توصیه میشود که با همکاران ما تماس بگیرید تا با موتور سیکلت های برقی بیشتر آشنا شوید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
کارشناس فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ---
پست الکترونیکی: Info@Behsaazmotor.ir
آدرس سایت: www.behsaazmotor.ir

همچنین ببینید

دوچرخه برقی

فروش انواع دوچرخه برقی ایرانی به قیمت کارخانه

فروش انواع دوچرخه برقی ایرانی به قیمت کارخانه توسط شرکت های سازنده این محصول صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *